Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
Wartość dofinansowania:16462,80 CHF

 
 
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT OF SWITZERLAND THROUGH
                                 SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION
The amount of the support: 16462,80 CHF

www.eufunds.pl/csr/
 
 
Bądź ta zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”
 
Biuro Inwestycyjne Progres realizuje projekt z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w ramach konkursu II naboru „Zwiększanie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu CSR”.
www.programszwajcarski.gov.pl , www.swiss-contribution.admin.ch/poland
 
Projekt „Bądź ta zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”, czyli Biuro Inwestycyjne Progres Anna Bielska inspiracją dla pracowników i Interesariuszy  został stworzony na potrzeby firmy, która chce propagować społeczną odpowiedzialność biznesu zarówno we własnych strukturach, jak również w pracy z interesariuszami. Projekt wpisuje się w 3 obszary: środowisko naturalne, relacje z  personelem przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie społeczne.
 
Celem projektu jest doskonalenie przedsiębiorstwa i stworzenie organizacji sprawnie zarządzającej odpowiedzialnością za jej wpływ na otoczenie, zaangażowanie pracowników i współpracowników w budowanie zrównoważonej komunikacji wewnętrznej zewnętrznej w połączeniu ze zrównoważonym zarządzaniem zwracającym  uwagę na work life balance.
 
W obszarze zaangażowania społecznego celem jest długofalowa współpraca, dialog z organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi, władzami samorządowymi w celu wspierania rozwoju i zwiększania świadomości idei zrównoważonego  rozwoju.
 
Projekt umożliwi firmie odpowiedzialne działanie i propagowanie takiej działalności poprzez swój przykład. Partnerzy i potencjalni klienci będą mieli możliwość uzyskania kompleksowych  informacji z zakresu biznesu społecznie odpowiedzialnego.
 
 Poniżej harmonogram zaplanowanych działań.
 Harmonogram
 
stopka_CSR