Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O nas

Szanowni Państwo,

od 2004 roku doradzamy przedsiębiorstwom, instytucjom publicznym oraz organizacjom pozarządowym i osobom fizycznym.

Z naszymi klientami współtworzymy i rozliczamy projekty inwestycyjne i szkoleniowe. Organizujemy szkolenia, wdrażamy systemy zarządzania jakością.

Współpracujemy z wieloma trenerami i specjalistami z różnych zakresów m.in. coachami zrzeszonymi
w International Coaching Community.

Jesteśmy zespołem, który dba o wysoką jakość realizowanych przez nas usług. Wierzymy, że podnoszenie kompetencji pracowników przekłada się na stały rozwój firmy, dlatego chętnie realizujemy projekty wewnętrzne, takie jak „Profesjonalizacja branży doradczej”  dofinansowany ze środków EFS oraz „Bądź tą zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”, czyli Biuro Inwestycyjne Progres Anna Bielska inspiracją dla pracowników
i Interesariuszy”  współfinansowany z funduszy szwajcarskich.

Zapraszamy do współpracy.

Biuro Inwestycyjne Progres Anna Bielska
 

Właścicielka firmy - Anna Bielska - od kilkunastu lat z sukcesami doradza firmom i organizacjom. Specjalizuje się doradztwem i szkoleniami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, dokumentacją, rozwoju biznesu,badań i ewaluacji. Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowała ponad 2000 godzin szkoleniowych oraz współtworzyła projekty inwestycyjne, szkoleniowe i doradcze dla podmiotów z sektora publicznego, biznesu i pozarządowego. Stale podnosi swoje kompetencje biorąc udział w kursach umiejętności trenerskich i przywódczych. Jest coachem zrzeszonym w International Coaching Community.